Musisz mieć 18+ żeby przeglądać tą stronę!

Aby przeglądać tą stronę musisz mieć minimum 18 lat. Czy masz więcej niż 18 lat?

TAK NIE

Czy mężczyzna ma łechtaczkę?

visibility194 Views comment0 comments person Posted By: Paulina Olszewska list In: On

Z anatomicznego punktu widzenia osoba posiadająca penisa nie może posiadać jednocześnie łechtaczki. Łechtaczka jest bowiem częścią damskiego układu rozrodczego, posiadająca tysiące zakończeń nerwowych. Damska łechtaczka jest strukturą analogiczną do męskiego prącia, lecz nie zawiera w swojej budowie cewki moczowej i nie jest częścią układu moczowego. Więc zatem co dokładnie pieści taki męski wibrator ? Mogłoby się wydawać, że całego penisa, lecz jest to błędne przekonanie.
Łechtaczka to wyjątkowe miejsce, jedyny organ ludzkiego ciała służący tylko i wyłącznie do odczuwania przyjemności! Posiada 12 tysięcy zakończeń nerwowych, nie choruje i nie starzeje się. Odpowiednia stymulacja tego miejsca doprowadza do niesamowitych doznań. Tym, co łączy łechtaczkę z penisem, są ciała jamiste, które w momentach podniecenia napełniają się krwią. Damska łechtaczka tak jak męski penis przeżywa erekcję. W trakcie podniecenia napełnia się krwią i tak samo, jak penis puchnie i robi się twarda. 
Do 12 tyg. życia płody męskie i żeńskie rozwijają się tak samo i z tak zwanego guziczka płciowego w dalszym etapie rozwija się albo penis, albo łechtaczka. Nie ma więc wątpliwość, że cały penis może zostać nazwany łechtaczką. Tym, co różni łechtaczkę od penisa jest to, że łechtaczka służy tylko i wyłącznie do odczuwania przyjemności, penis natomiast przeznaczony jest również do innych celów np. rozrodczych lub fizjologicznych. Biorąc pod uwagę tę różnicę, nazywanie całego penisa męską łechtaczką może zostać niezrozumiałe.
Osoba posiadająca penisa nie posiada takiego samego miejsca jak łechtaczka, ponieważ nie istnieje taki narząd w męskim ciele, który służy tylko i wyłącznie do odczuwania przyjemności. Jednak nie ma się czym zniechęcać. Jest takie miejsce w budowie męskiego przyrodzenia, które jest tak samo wrażliwe na dotyk, jak łechtaczka. Odpowiednio stymulowane może przynosić takie uczucia jak stymulacja łechtaczki u kobiety. Mężczyźni również posiadają taki wrażliwy punkt, którego stymulacja może prowadzić do niesamowitych doznań i orgazmów. Męską łechtaczką jest WIĄZADEŁKO NAPLETKOWE. Wielu Panów nawet się nie spodziewa, że ten niewielki fałd skórny łączący napletek może doprowadzić do takich niesamowitych orgazmów jak orgazm łechtaczkowy u kobiety! Należy pamiętać, że nawet taki damski orgazm łechtaczkowy nie bierze się znikąd. Samo dotknięcie tego miejsca nie sprawi, że magicznie rozpłyniesz się z rozkoszy. Najważniejsza jest odpowiednia stymulacja, dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb. Wiązadełko należy traktować tak sam delikatnie i z uczuciem jak damską łechtaczkę. Nie należy więc nim szarpać ani trzeć na siłę. Odpowiednia rytmiczna, jednostajna stymulacja może doprowadzić mężczyznę, do takiego orgazmu, jakiego jeszcze nie przeżył. Odkrycie odpowiedniej metody stymulacji tego niepozornego miejsca może wznieść Twoje życie seksualne na nowy, lepszy poziom.

Jak powinna wyglądać odpowiednią stymulacją wiązadełka napletkowego?
Nie otrzymasz tu jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Nie ma jednej, uniwersalnej metody na udany seks, czy orgazm. Każdy ma inne ciało, inne upodobania i preferencje. Tak samo, jak nie ma jednej metody na damski orgazm (jedne panie wolą stymulować punkt G inne łechtaczkę) tak samo różne rodzaje stymulacji wpływają na mężczyzn. Nie dostaniesz gotowego przepisu na udany orgazm, to tak jak z pierwszą jazdą na rowerze: metoda prób i błędów. Możesz widzieć jak to robić, jakie są metody stymulacji, ale jeśli sam na sobie nie wypróbujesz, nigdy się nie przekonasz co doprowadzi Cię do orgazmu. Fakt niektórzy uczą się szybko i Tobie też może udać się osiągnąć niesamowity orgazm już przy pierwszej stymulacji, jednak nie zniechęcaj się, gdy to się nie stanie.
Do stymulacji wiązadełka możesz użyć gadżetów erotycznych i potraktować je delikatnymi wibracjami. Możesz również poprosić partnerkę o pieszczoty oralne, w których skupi się na stymulacji tego konkretnego obszaru. Możesz zrobić to też samodzielnie, podczas masturbacji. Skup się dokładnie na tym miejscu, możesz pocierać jednostajnie, pulsacyjnie, jak tylko lubisz i testować swoją idealną metodę na orgazm.
Bardzo dobrym sposobem na szybki i mocny orgazm może okazać się pieszczenie wiązadełka i w tym samym czasie stymulacja męskiego punktu G, czyli prostaty. Jeśli lubisz eksperymentować spróbuj zastosować metodę zwaną EDGING. Metoda ta polega na przerwaniu pieszczot tuż przed samym orgazmem i powtarzanie ich na nowo.

Napisz komentarz

Pamiętaj, komentarz musi być zatwierdzony zanim pojawi się na stronie.
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December