Musisz mieć 18+ żeby przeglądać tą stronę!

Aby przeglądać tą stronę musisz mieć minimum 18 lat. Czy masz więcej niż 18 lat?

TAK NIE

Obalamy MITY na temat gadżetów erotycznych i seksu

visibility516 Views comment0 comments person Posted By: Paulina Olszewska list In: Akcesoria erotyczne

„GADŻETY EROTYCZNE SĄ TYLKO DLA SAMOTNYCH!”

Technologia wciąż pędzi do przodu, również w świecie erotycznych zabawek. Wibratory nie służą już tylko i wyłącznie do masturbacji solo. Potwierdza to fakt coraz popularniejszych wibratorów dla par czy wibrujących nakładek erekcyjnych, których używamy w trakcie stosunku z partnerem. Nie oznacza to że tylko wibratorów dla par możemy używać wspólnie korki analne, klasyczne wibratory, jajeczka wibrujące wszystkie te gadżety sprawdzą się również do zabawy w parze. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.
Obalmy więc raz na zawsze mit że gazety erotyczne są tylko dla samotnych.

1. Coraz większa popularność wibratorów dla par! 
Wibratory dla par są najlepszą i najprostszą metodą do urozmaicenia stosunku z partnerem. Są małe i łatwe w obsłudze. Partnerka zakłada taki wibrator jak „klips”. Jedna część znajduje się we wnętrzu i stymuluje punkt G partnerki, druga część umieszczona na zewnątrz stymuluje łechtaczkę. Dzięki takiemu zamieszczeniu urządzenia i partner i partnerka odczuwają dodatkowe wibracje w trakcie stosunku. 

2. Pierścienie erekcyjne nie tylko dla Panów!
Pierścień erekcyjny usprawnia ukrwienie członka jednocześnie wspomagając erekcje. Dzięki zastosowaniu takiego pierścienia w trakcie stosunku oboje z partnerów mogą cieszyć się dłuższym stosunkiem. Dodatkowo jeśli wybierzemy pierścień erekcyjny z dodatkową częścią wibrującą oboje partnerów odczuwać będzie w trakcie stosunku przyjemnie wibracje, które będą dodatkowo stymulować. Takie pierścienie pomocne są kiedy partnerka ma tylko orgazm łechtaczkowy i ciężko jest jej dojść w trakcie klasycznego stosunku z partnerem. Wtedy wybieramy pierścień z tzw. „Króliczkiem” który dodatkowo będzie stymulować łechtaczkę partnerki. 

3. Gadżety erotyczne jako pomysł na grę wstępną. 
Chcesz trochę urozmaicić wasz stosunek, a nie masz pomysłu na grę wstępna ? Pamiętaj że mężczyźni są wzrokowcami, zafunduj mu ładny obrazek i zamiast oglądania filmów pornograficznych dla rozgrzania wieczoru Ty daj mu pokaz swoich umiejętności ?
Weź swój ulubiony gadżet i pokaż mu jak to się robi. Rozpalisz go i siebie w tym samym momencie i będziecie mogli przejść dalej.

4. Zabawki pomocne w seksie na odległość.
Jajeczek wibrujących nie trzeba nikomu przedstawiać, ale czy wiedziałaś że teraz możesz nim sterować nawet z drugiego końca świata i to za pomocą telefonu! Kiedy Twój partner jest daleko wystarczy że pobierze aplikację na telefon i już może zadowolić Cię bez względu na to ile kilometrów Was dzieli! Takie jajeczka oczywiście nie są tylko dla par będących ze sobą na odległość. Dzięki takiemu małemu i cichemu urządzeniu możecie zabawić się gdzie tylko chcecie, bez konsekwencji przyłapania. Spacer, restauracja, kino? Partnerka umieszcza jajeczko wewnątrz i przekazuje pilota partnerowi, teraz wszystko jest już w jego rękach ?

5. Kiedy on za szybko dochodzi…
Dla wielu kobiet stosunek jest dość stresujący i dlatego nie sprawia im tyle przyjemności ile powinien. Wszystko przez to że próbujemy dojść przed naszym partnerem i nie skupiamy się na odczuwaniu przyjemności, tylko robimy „zawody w kto pierwszy dojedzie”. Seks to nie wyścigi. To że on pierwszy szczytuje nie znaczy że Ty nie będziesz wcale. Kiedy kochasz się z partnerem skup się na tym co jest tu i teraz. Jeśli on dojdzie pierwszy, SUPER, brawo dla niego! Ty miej w pogotowiu już swój ulubiony wibrator i po wszystkim zabaw się sama, dając mu przy tym mały pokaz lub poproś partnera aby on to zrobił z pomocą Twojego „małego przyjaciela”.Napisz komentarz

Pamiętaj, komentarz musi być zatwierdzony zanim pojawi się na stronie.
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December