Musisz mieć 18+ żeby przeglądać tą stronę!

Aby przeglądać tą stronę musisz mieć minimum 18 lat. Czy masz więcej niż 18 lat?

TAK NIE

Sklep Chili Sense wychodzi na przeciw potrzebom Klienta i gwarantuje wymianę towaru GRATIS!

Gwarancja towarów zakupionych w naszym sklepie obejmuje produkty, które były nieużywane, pozbawione zapachów (np. perfum, fluidów itp.), odesłane do sklepu chilisense.pl w oryginalnym, nie uszkodzonym opakowaniu wraz z metkami i dowodem zakupu. Zakupione towary należy odesłać w pudełkach tekturowych.

Zwroty i wymiany produktów odesłane w kopertach nie będą rozpatrywane(opakowania oraz bielizna ulegają trwałym uszkodzeniom). Zwroty i wymiany prosimy odesłać na adres podany przez nas po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Rozumiemy trudności wynikające z doborem odpowiedniego rozmiaru w e-sklepie. Również w sytuacjach gdy kupujesz bieliznę w naszym sklepie na prezent ; jeśli nie podoba się osobie obdarowanej możesz ją zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny zwrotu (odstąpienie od umowy) .Szczegóły w zakładce ZWROTY I REKLAMACJE.

Klient ponosi tylko trud wysłania towaru. Koszty wysyłki (od Państwa do nas i od nas do Państwa) pokrywa sklep Chili Sense.

By czuli się Państwo z nami bezpiecznie nasza gwarancja obejmuje

WYMIANĘ TOWARU GRATIS !!!